You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefonid: +372 5120908
Online abi: E-R: 9:00-18:00

Zoo Boutique

Partneritele

Teid tervitab Caerus Group OÜ (Zoo Boutique), mis on Eesti kvaliteetsete ja professionaalsete lemmikloomatoodete valdkonnas arenev ettevõte.

Meil on hea meel pakkuda teile laia tootevalikut: professionaalne varustus koertele, professionaalne lemmikloomatoit, koerte ja kasside hooldusvahendid parima hinnaga.

Hulgiklientidele:

Pakume teile laia valikut juhtivate tootjate parimaid tooteid ja tarvikuid, mis vastavad teie klientide individuaalsetele vajadustele. Meil on olemas kõik vajalik koerte ja kasside pidamiseks.

Hulgimüügiklientidele (jaekauplused, veebipoed, varjupaigad, looma kasvatajad, klubid, koerajuhid, veterinaarkliinikud)Pakume eritingimisi. Lisainfot ja hinnakirjaga tutvumiseks saate meiega ühendust võtta telefonil +372 5120908 või e-posti aadressil info@zoobo.ee

Varjupaikadele ja kasvatajatele:

  • kvaliteetne ja professionaalne toit koertele ja kassidele
  • paindlik allahindluste süsteem
  • kogute boonust varjupaiga käivest ja toodud klientidelt kampaanias osalemine muud boonused mis on mõeldud proffessionaalidele


Tingimused Programmis osalemiseks:
Varjupaik – peab omama ja näitama registreerimistunnistust

Kasvataja – Peab omama ja näitama vähemalt ühte reproduktiivse vanuse emaslooma sugupuu koopiat Tootjatela ja maaletoojatele: Kutsume meiega koostööd tegema  söödatootjaid, igat tüüpi lemmikloomatarvete tarnijaid! Oleme alati valmis koostööks kvaliteetsete loomatoodete tootjate või tarnijatega, mille rakendamine on võimalik meie veebipoes Zoo Boutique. Selleks tuleb saata postiaadressile info@zoobo.ee või tel +372 5120908 teave oma ettevõtte, töötingimuste ja hinnakirja kohta koos pakutava toote esitlusega ning proovime vastata esimesel võimalusel. Meil on hea meel näha teid meie partnerite seas!