You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefonid: +372 5120908
Online abi: E-R: 9:00-18:00

Zoo Boutique

Ettevõtest

Kes tahab, et nende lemmikloom haigestuks? Mitte keegi. Mida teha seleeks, et see juhtuks võmalikult harva? Tuleb valida toitu, mis sisaldab ainult kõrgkvaliteetsetseid ja naturaalseid ingrediente. Kui mõtlesime oma lemmikloomade toitumise peale, seisime silmitsi mitte ühe, vaid kahe tohutu probleemiga korraga. Esiteks on sööda kaubamärke väga palju ja sisaldused on väga erinevad. Hakkasime hoolikalt uurima, millest kõige populaarsemad tootjad oma tooteid valmistavad - ja nägime kohutavat pilti. Teine probleem on see, et Eestis on lihtne saada ainult madala kvaliteediga lemmikloomatoitu.

Meil ei ole ükskõik mida meie lemmikud söövad - ja otsustasime otsida seda õiget toitu. Selgus, et on tootjaid, kes hoolivad ka sellest, et lemmikloomad oleks terved, aktiivsed ja õnnelikud. Marp, Essential, The Rockster, Almo Nature, Eden Holistic, Farrado - need Euroopa kaubamärgid toodavad kvaliteetset toitu, mille koostisosad panevad isegi teie suud vett jooksma.

Kuid nende brändide leidmine eestis osutus väga keerukaks, peab tellida välismaalt: Nii saime idee - luua oma Zoo Boutique, kus saab igaüks, kes hoolib oma loomast, kiiresti leida ja osta just seda õiget ja tervislikku loomatoitu.

P.S. Oleme teile  valmistanud ka toreda boonuse. Teil pole vaja enam aega raisata, otsides oma neljajalgsetele sõpradele kõige mugavamaid, usaldusväärsemaid ja esmaklassilisemaid tarvikuid - meie lemmikloomapoest leiate kõike vajaliku.

Zoo Boutique - Terved ja õnnelikud koduloomad.