You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefonid: +372 5120908
Online abi: E-R: 9:00-18:00

Zoo Boutique

Ziwi Peak koerakonserv lambamao ja lambalihaga, 390g

  • Tootja: ZiwiPeak
  • Mõõtmed (P x L x K): 0.00 cm x 0.00 cm x 0.00 cm
  • Mudel: Wet Dog Food
  • Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

5.75€

Koertele kellel on teraviljatalumatus või allergia linnuliha või muude lihade suhtes, va lambaliha. Ziwipeak konserv koertele Uus-Meremaa lambamagu ja lammas. Ziwipeak lambaga konserv on ühe valgu baasil toit, mis sobib ka tundlikele ja proteiinitalumatusega koertele. Värske ja kuumtöötlemata Uus-Meremaa lammaste magu on kergesti seeditav ja sisaldab rohkelt vajalikke mineraale, ensüüme ja probiootikume. Lisandiks 3% kohalikest rannikuvetest pärit rohekarpe, mis on looduslik glükosamiini ja kondroitiiniallikas. Kogu tooraine on eranditult pärit vaid Uus-Meremaa puhtas looduses vabapidamisel peetavatelt loomadelt, keda ei ole kasvatatud antibiootikumide ja hormoonidega. Ei sisalda teravilju, sojat, kartulit, riisi, suhkrut, glütseriini ega säilitusaineid ning loomseid kõrvalsaadusi.


Kootis: Uus-Meremaa lambamagu, lambapuljong, lambakops, -maks, kikerherned, lambasüda, -neerud, Uus-Meremaa rohekarbid; lambakont, kuivatatud pruunvetikas, meresool ja mineraalid.

Energeetiline väärtus: 1000 kcal/kg.

Analüütiline koostis: toorvalk 9%, toorrasv 6,5%, tuhk 2,0%, toorkiud 0,5%, niiskust 77,5%.

Lisatud söödalisandid ühe kg kohta: naatriumkloriid 770 mg/kg; tsinkaminohapete kompleks 150 mg/kg; vaskaminohapete komplkes 37 mg/kg; seleenipärm 29 mg/kg; mangaanaminohapete kompleks 17 mg/kg; vitamiin D3 26 µg/kg.

Tootja ja riik
Riik Uus-Meremaa
Tootja Ziwi Peak Ltd
Üldinfo
Sööda tüüp Täissööt
Toote omadused
Sobiv vanus Igat vanuses

Kirjuta tagasiside

Märge: HTML märgistust ei toetata! Kasutage tavalist teksti.
    Halb           Hea